Język/Sprache/Language

O nas

Historia firmy PROD-MET

Poznaj historię powstania i działalności firmy PROD-MET

Logo PROD-MET
0
Założenie firmy

Nasza firma została założona przez Adama Niedzielskiego w 1984 roku w Laskach pod Warszawą jako mały zakład dający utrzymanie rodzinie. Rosnące systematycznie zamówienia oraz rozszerzający się asortyment produkowanych wyrobów zmusił właścicieli do szukania nowej, większej lokalizacji.

W roku 1995 wykupiono część upadającego zakładu POM w miejscowości Sońsk koło Ciechanowa. Tutaj obecnie mieści się cały potencjał produkcyjny firmy.

0
Nowy zakład w Sońsku
0
Założenie spółki z o.o.

Od 2001 roku mamy status Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób.

Rosnące wymagania klientów oraz silna konkurencja na rynku wymuszają nieustanny rozwój technologiczny oraz ciągłą poprawę jakości produkowanych wyrobów. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2006 roku przedsiębiorstwo nasze wdrożyło i certyfikowało System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001.

0
Wdrożenie ISO 9001
0
Wdrożenie Systemu Nadzoru Procesów Spawalniczych

Możemy się również pochwalić wdrożonym w 2012 roku Systemem Nadzoru Procesów Spawalniczych odpowiadający założeniom PN-EN 15085:2008.

O nas

Prod–Met Sp. z o.o. działa w branży metalowej od 1984r. Przez te lata nasza firma urosła z małego zakładu ślusarskiego do nowoczesnego przedsiębiorstwa, wytwarzającego konstrukcje i wyroby metalowe.

Przetwarzamy miesięcznie kilkadziesiąt ton blach, rur, profili oraz prętów ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i kwasoodpornej.

Od blisko czterdziestu lat stawiamy na innowacyjne technologie, nie zapominając
o tradycyjnych metodach obróbki metali. Wykonujemy konstrukcje spawane oraz wyroby metalowe takie jak stojaki i ekspozytory sprzedażowe dla znanych na świecie marek spożywczych, kosmetycznych i odzieżowych.

W wyniku indywidualnej współpracy z Klientami tworzymy ekskluzywne produkty, zaspokajające konkretne oczekiwania po konkurencyjnych cenach

Wieloletnia obecność na rynku to zasługa naszych Klientów. Jesteśmy obecni na rynku krajowym, ale również w Niemczech, Holandii czy Francji.

Prod–Met to polska firma, zatrudniająca kilkadziesiąt osób.

Zobacz nasz zakład i jak pracujemy