Język/Sprache/Language

Blog techniczny

Dział kształcenia spawaczy w naszej firmie

Dział kształcenia spawaczy w naszej firmie

Dział kształcenia spawaczy w PROD-MET

Miło nam poinformować, że od 2 stycznia 2022 roku realizujemy autorski projekt kształcenia spawaczy, adresowany do wszystkich chętnych zdobycia kwalifikacji w tym zawodzie.

W naszej firmie istnieje możliwość uzyskania uprawnień spawacza w zakresie spawania metodami MIG/MAG oraz TIG. Wkrótce uruchamiamy również program szkolenia operatorów robotów spawalniczych.

Przeprowadzamy kursy spawacza wraz z egzaminem. Dla naszych pracowników szkolenia (podwyższanie kwalifikacji) są dostępne w ramach umowy o pracę.

Zapraszamy również chętnych spoza naszego zakładu. Oferujemy przystępną cenę kursu i egzamin nadający uprawnienia spawacza w zakresie ww. metod. Współpracujemy z jednostkami notyfikowanymi: TÜV Rheinland Polska oraz Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Dział Kształcenia Spawaczy

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w firmie Prod–Met w Sońsku, ul. Ciechanowska 26,

Zgłoszenie drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kurs trwa 120 godzin, w godzinach od 6.00 do 14.00 i kończy się egzaminem. Egzamin jest prowadzony zgodnie z wymaganiami normy PN – EN ISO 9606.

Po ukończonym kursie jest możliwość zatrudnienia w zakładzie.